ShowBiz

Marina Fara: Ja pse më pëlqen të jem afër futbollistëve

Me format e një kukulle, ajo është shndërruar në modelin që po ndiqet nga vajzat në rrjetet sociale, pasi gjithmonë ka një foto ku prezanton look-n dhe stilin e jetës që bën. Marina Fara është vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, e cila ndryshe nga nëna e saj, që njihet në skenë, ajo komentohet për protagonizmin e saj në …

Shëndetësi

Shkenca: Dëshironi jetë më të gjatë? Konsumoni këto ushqime

Dëshironi të arrini moshën 100 vjeçare? Atëherë kjo është më e lehtë se që duket, pasi që disa studime të fundit kanë treguar se ushqimi luan rol të rëndësishëm në jetëgjatësinë e njeriut. Krundet Në një studim me më shumë se 40,000 gra, ato të cilat kishin konsumuar krunde kishin pasur 31 për qind më …

0FansaPëlqeje
14NdjekësitNdjek
749SubscribersPajtohem

Besëtytnitë dhe magjitë: Versioni i Burdushit dhe ai shkencor rreth këtyre...

Kur njerëzit kanë probleme e halle, nevoja për tu drejtuar diku për ndihmë, është e madhe. Shpeshherë nuk shmangen as faltoret ku me magji e besëtytni mundohet t’iu jepet zgjidhje telasheve. Ndiqeni kronikën e emisionit të mëngjesit “Ora 7” në Klan Kosova, për të kuptuar më shumë rreth besëtytnive e magjive për të cilat flet Burdushi, e po ashtu edhe […]