Shtëpi Lajme ​Perez ka një mesazh për Pique (Foto)

​Perez ka një mesazh për Pique (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Florentino Perez i është përgjigjur Gerard Pique, i cili tha se nuk respekton atë që transmeton Real Madrid
Presidenti i ‘Los Blancos’, Florentino Perez nuk ka hezituar ti përgjigjet Gerard Piques, i cili kishte kritikuar Real Madridin.

Por, Perez tha se Real Madrid respekton historinë e vet dhe atë që ka arritur ndër vite.

“Ne jemi krenar për atë që kemi arritur gjatë historisë. Klubi ynë i respekton vlerat që i ka kjo skuadër dhe do të punojmë shumë për të ardhmen”, tha Perez për mediat spanjolle. /Express/