Shtëpi Lajme 12-vjeçarja përdhunohet nga njerku me lejen e mamasë, arsyeja do t’ju shokojë

12-vjeçarja përdhunohet nga njerku me lejen e mamasë, arsyeja do t’ju shokojë

Shperndaje në Facebook.

Një mamaje të re nga Mbretëria e Bashkuar i është dhënë dënimi me burg pasi i kërkoi partnerit të saj të përdhunonte të bijën, pasi ajo ishte sterile.

Njerku dhe mamaja e vajzës e përdorën 12-vjeçaren si “mbarështuese” të fëmijës që ata donin të kishin.

Mamaja kishte vëzhguar me kujdes ciklet menstruale të së bijës dhe kështu gjeti momentin që partneri i saj ta përdhunonte.

Vajza ngeli shtatzënë dhe e lindi foshnjën, i cili tashmë është në duar të sigurta. Përdhunimi ishte i qëllimshëm dhe nga ky akt përfitoi e ëma e paskrupullt e vajzës.

Ajo i kishte treguar gjithçka mësueses së saj dhe ajo ishte tmerruar nga ky fakt.

Çifti i të 30-tave, emrat e të cilëve nuk janë bërë të ditur, iu dha dënimi me 18 vite burg secilit për akuzat e përdhunimit dhe dhunës ndaj të miturës.