Shtëpi Video 15-vjeçarja zvicerane i dërgon foto nudo Bekimit, ja hakmarrja e shqiptarit (FOTO+18)

15-vjeçarja zvicerane i dërgon foto nudo Bekimit, ja hakmarrja e shqiptarit (FOTO+18)

Shperndaje në Facebook.

1-1356-620x330


15-vjeçarja Katja i dërgoi nga frika ish të dashurit të saj, 17-vjeçarit Bekim një foto nudo. Më pas ky i fundit e nxjerr foton në rrjetet sociale, raporton sot zvicerania “blick”.
“Më dërgo një foto me gjoksin tënd,” i tha fillimisht Bekimi, ish të dashurës Katja.
Në fillim ajo hezitoi, por pas këmbënguljes së 17-vjeçarit shqiptar dhe frikës që ndjeu, ia dërgoi foton nudo.
Disa çaste më vonë, foto u bë bublike.
“Nëse nuk do ia dërgoja më kërcënoi se do i tregonte nënës sime se kishte kryer seks oral me të, pavarësisht se vetëm ishim puthur. Miq, të afërm, fqinj bile edhe udhëheqësit e shkollës dhe policia kanë parë foton time. Jam turpëruar tmerrësisht”, citohet 15 vjeçarja nga mediat lokale.
Pavarësisht se të dy janë minorenë, ecuria penale është marrë përsipër nga Prokuroria e St. Gallen. Siç tha zëdhënësi Roman Dobler, padia ka të bëjë me nxitjen e “pornografisë për fëmijë”.
Prej atëherë, Bekimi ka lënë të qetë Katjan.
“Megjithatë mezi arri të përballoj turpin që ndjej, qoftë edhe në shtëpi. Jeta ime është shkatërruar”, thotë 15-vjeçarja.
Emrat Bekim dhe Katja janë fiktivë, shkruan media zvicerane “blick”.
1-1356