Shtëpi Video 17-vjeçarja shqiptare i dërgon foto nudo Kallashit, por Kallashi i’a publikon në...

17-vjeçarja shqiptare i dërgon foto nudo Kallashit, por Kallashi i’a publikon në Snapchat (Foto+18)

Shperndaje në Facebook.

k4_1455317827-7342310-768x477-1-530x300

Kallashi mirë që provokon me foto nudo në rrjetet sociale, por po bën si vetja edhe shumë vajza të tjera, kryesisht adoleshente.

Një 17-vjeçare i ka dërguar një foto nudo Kallashit, duke i thënë se e do shumë dhe se është duke ndjekur rrugën e saj.

Më pas Kallashi këtë foto e ka publikuar në Snapchat së bashku me bisedën, ku ka marrë edhe shumë vëmendje.screenshot_4_10

screenshot_5_8