Shtëpi Lajme 2Ton kap kokën e Adelina Tahirit, çfarë po ndodh mes tyre? (Foto)

2Ton kap kokën e Adelina Tahirit, çfarë po ndodh mes tyre? (Foto)

Shperndaje në Facebook.

add-594x358

Adelina Tahiri dhe 2Ton pak ditë më parë kanë udhëtuar bashkë për koncert me rastin e festave të nëntorit.

Ata janë parë bashkë me prezantuesin Labinot Gashi, por ajo çfarë ka rënë në sy është afërsia mes tyre, shkruan lajmi.net.

Madje në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale reperi 2Ton shihet tek i kap kokën këngëtares duke bërë një mimikë të çuditshme.

Nuk duhet nëse mes tyre po ndodh diçka, apo po planifikojnë një bashkëpunim, kjo mbetet të shihet./Lajmi.net.