5 hile të vogla për të shmangur shëndoshjen gjatë pushimeve

5 hile të vogla për të shmangur shëndoshjen gjatë pushimeve

Shperndaje në Facebook.

Kur vjen puna tek pushimet, të rrallë janë ata që kthehen në shtëpi pa ndonjë kilogram shtesë si dhuratë.Të gjithë jemi fajtorë për disa mëkate me sfond ushqimin përgjatë pushimeve dhe ndjesia e pendesës në momentin që jeta rikthehet në ritmin e vet, nuk është aspak e këndshme. Ja disa hile si të shpëtoni nga shtimi në peshë gjatë periudhës së pushimeve.

Lexo edhe  Dërgoi të birin për të bërë dush dhe më pas dëgjoi një britmë rrëqethëse nga ai – tani këshillon prindërit që t’i kushtojnë vëmendje një detaji në banjo (Foto)