Shtëpi Lajme A e keni ditur se çfarë postit të lartë ka vëllai i...

A e keni ditur se çfarë postit të lartë ka vëllai i Shkurte Gashit? (Foto)

Shperndaje në Facebook.

shkurte-gashi-650x358

Ligji për Obiliqin i votuar sot në Parlamentin e Kosovës i ka gëzuar gjithë qytetarët e kësaj komune.

E një nga ta është edhe këngëtarja Shkurte Gashi, shkruan lajmi.net

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se ka hedhur foton e kryetarit të kësaj komune Xhafer Gashi.

Shkurta ka uruar për ligjin dhe ka zbuluar se kryetari është vëllai i saj për të cilin ka thurur lavde./lajmi.net

s