Shtëpi Kuriozitete A është Kida kjo? Nuk e besoni sa ka ndryshuar (FOTO)

A është Kida kjo? Nuk e besoni sa ka ndryshuar (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Orhidea Latifi e njohur me nofkën e saj artistike si Kida, tashmë ka bërë edhe një ndryshim shumë të madh.

Është ky stili i flokëve qe e ka bërë të duket ajo krejtësisht ndryshe, transmeton GazetaBlic.com

Ndryshe, Kida me ketë ndryshim ndoshta po sjell edhe një projekt të ri, kjo pasi që ajo në çdo projekt të saj sjell diçka të veçante dhe çdo herë paraqitet me ndryshime.