Shtëpi Kuriozitete Adela, një histori e shkuar. Ja kush është e dashura e re...

Adela, një histori e shkuar. Ja kush është e dashura e re e Ledri Vulës

Shperndaje në Facebook.

Ledri Vula është përfolur për shumë lidhje dashurie gjatë karrierës së tij muzikore, por kohët e fundit marrëdhënia me Adela Sollakun ka qenë një prej më të komentuarave të showbiz-it. Tani, me sa duket, ajo histori ka marrë fund… përfundimisht. Përpjekjet dhe lajmet për një rikthim të mundshëm, me gjasë kanë dështuar. Ledri, sapo ka nisur një lidhje të re.

Sara është vajza me të cilën Ledri është parë të shoqërohet kohët e fundit. E panjohur në publik, ajo jeton në Gjermani dhe duket se ia ka rrëmbyer shpejt zemrën reperit. Siҫ shkruan Story, ҫifti i ri kanë filluar takimet, por jashtë Kosovës
Për të ruajtur privatësinë, Sara mbyllur edhe profilet sociale, në mënyrë që askush të mos dyshojë për hapat e saj dhe të reperit. Por, a mbetet gjë pa u mësuar në showbiz?