Shtëpi ShowBiz Adelina Berisha bëhet teze, ja si i përshkruan emocionet (Foto)

Adelina Berisha bëhet teze, ja si i përshkruan emocionet (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Adelina Berisha sot ka marrë një lajm shumë të mirë për të.

Ajo është bërë teze për herë të parë pasi motra e saj, aktorja kosovare është bërë nënë, shkruan lajmi.net Përmes një statusi të bërë në Facebook, Adelina ka thënë se nuk gjen fjalë t’i përshkruaj këto ndjenja, por e di vetëm se asnjëherë nuk ka qenë më e lumtur se sa sot.

Duke i uruar prindërit e ri, këngëtarja ka zbuluar se fëmija është vajzë dhe do quhet Noela.