Shtëpi ShowBiz Afona publikon foto të nxehta nga ditëlindja e Bleros (Foto)

Afona publikon foto të nxehta nga ditëlindja e Bleros (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtari Blero Muharremi këto ditë festoi ditëlindjen, me këtë rast Afrona i organizoi ndejën e ditëlindjes.

Pas urimeve me fjalë emocionuese dedikuar Bleros, Afrona tani ka publikuar imazhe nga kjo festë.

Afrona ka postuar në Insta-Story disa prej imazheve të realizuara bashkë me Bleron në ditëlindjen e tij.

Në njërën nga këto, ajo shfaqet shumë romantike duke u puthur me Bleron dhe i vë mbishkrimin fotos “Të dua”.