Shtëpi Video Aksident tragjik. Vdesin truprojet e Hillary Clinton

Aksident tragjik. Vdesin truprojet e Hillary Clinton

Shperndaje në Facebook.


Një aksident i rende rrugor i ka marrë jetën katër agjentëve të shërbimeve sekrete në SHBA, agjente që përgjigjeshin për mbrojtjen e ish-sekretares së Shtetit dhe kandidates per presidente eHillary Clinton.

Agjentet po udhëtonin me makinë gjatë një stuhije dëbore, kur papritur një automjet u ka dalë përpara duke u prerë rrugën. Jane ende te paqarta rrethanat e ketij aksidenti tragjik.
hillary-bill-klinton