Shtëpi Lajme Aktorja e filmave me pullë të kuqe e pëson keq, kafshohet nga...

Aktorja e filmave me pullë të kuqe e pëson keq, kafshohet nga … (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Një aktore e filmave për të rritur e pëson keq teksa po filmonte një promo për një kompani.
Aktorja seksi Molly Cavalli, ka përfunduar me 20 qenpje në këmbë pasi u kafshua nga një peshkaqen me dhëmbët e mprehtë.
Fillimisht ajo ishte e qeshur teksa u zhyt në një kafaz mbrojtës duke luajtur para kamerave.
Në momentin që është kafshuar ajo ka shpërthyer në britma dhe të qara.
Teksa është nxjerrë nga uji gjaku nga këmba e saj nuk pushonte së rrjedhuri./noa.al/
Për më tepër shihni videon më poshtë

Aktorja