Shtëpi Lajme Albana Osmani flet hapur: “Ti ishe dhe je gjithë gëzimi im!”

Albana Osmani flet hapur: “Ti ishe dhe je gjithë gëzimi im!”

Shperndaje në Facebook.

albana

Top Media feston 15 vjetorin e krijimit të saj.

Të gjithë figurat publike nuk kanë lënë pa postuar kartolinën e përgatitur nga Top Channel me rastin e këtij përvjetori. Nuk ka munguar as një nga figurat më të dashura dhe më të hershme të grupit të Top Medias, Albana Osmani. Moderatorja ka shprehur fjalët më të ndjera dhe mirënjohjen më të thellë për vendin që i ka falur gëzimin e gjithë ditëve të saj.
“Gezuar Ditelindjen Dashuria ime ! Ne fakt ne 14 vite nga 15 gjithsej ,ishin me ty dhe ishin me shume dashuri! Potenciali i diteve te mia me te arta u dha ne ty ne sigurine e asaj qe ndjeja se i gjithe gezimi im ishe dhe je Ti! Larg familjes time por prane Shqiperise time e ne zemer te saj me Ty , per mua ishte rrugetimi dhe destinacioni im. Ti je tashme pasuria jone Kombetare e pakontestueshme , e pakrahasueshme , ne standart boteror! Dashuria ime Ti , mua me rrite edhe fizikisht ne dyert e tua.! Mua me bere kjo qe jam sot e te jam mirenjohese deri ne perulesi!