Shtëpi Kuriozitete Albatrit Muqiqi zbulon diçka të re për motrën (VIDEO)

Albatrit Muqiqi zbulon diçka të re për motrën (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Albatrit Muqiqi, është njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer në vendin tonë.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së tij.

Se çfarë ka zbuluar për motrën e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.GAZETA EXPRESS