Shtëpi Video Amber Rose, aspak e mirë pa grim dhe pa “Photoshop” (FOTO)

Amber Rose, aspak e mirë pa grim dhe pa “Photoshop” (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

Amber-Rose-650x358

Modelja e njohur, Amber Rose, është kapur nga paparacët e pa make-up.

Ajo është fotografuar duke u kthyer në shtëpinë e saj, e veshur shumë thjesht ku nuk dukej aspak mirë.

Barku i saj dukej shumë i lëshuar dhe aspak i rrafshët si duket në shumë fotografi kur ajo i poston.

rose1

rose2

rose3copycopy