Shtëpi Video Andrea Pirlo bën zgjedhjen e tij

Andrea Pirlo bën zgjedhjen e tij

Shperndaje në Facebook.


Andrea Pirlo i mbyll derën Interit dhe vendos të vazhdojë tek New York.

“Do punoj fort që ta vendos Conten në vështirësi për Europianin”­ thotë ai i pyetur për zërat që po qarkullonin për një rikthim në skuadrën zikaltër.

Pirlo i ka dhënë kështu fund aludimeve për merkaton e janarit që e shihnin shumë pranë Interit, sepse pëlqehej shumë nga trajneri i Interit Roberto Mancini.
Pirlo18