Shtëpi Lajme Armina Mevlani një kapitene me bikini (FOTO)

Armina Mevlani një kapitene me bikini (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

12552949-1737159426518198-718894791878986500-n_1469985989-564353

Bukuroshja shqiptare Armina Mevlani është duke shjuar pushimet në Kroaci.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Facebook ku është kursyer me fjalët duke shkruar vetëm “Vacations” (Pushime). Ajo shfaqet në një jaht e veshur me rroba banjo dhe me një kapele kapiteneje.