Arsyeja përse kjo nuse e rruajti kokën në ditën e dasmës është...

Arsyeja përse kjo nuse e rruajti kokën në ditën e dasmës është kaq prekëse

Shperndaje në Facebook.


Një nuse vendosi të bëjë një veprim kaq prekës ditën e dasmës së saj.

Ajo vendosi të rruajë kokën si një shenjë mbështetëse ndaj të shoqit, që vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse.

Britanikja Joan Lyons u martua me Craig, të dashurin e saj që prej fëmijërisë.

Craig vuan nga kanceri në pankreas.

Lexo edhe  Ndarja përfundimtare e opozitës? ePabesueshme se cfare beri AAK-ja… (FAKTE TRONDITESE)

Të dy janë 44 vjeç tani dhe njihen prej 27 vitesh.

Ata vendosën të martohen kur Craig i rrëfeu se kishte qenë i dashuruar përgjatë gjithë jetës me Joan.

Joan thotë se po mbledh fonde për të gjetur mënyrën për të luftuar këtë sëmundje.
gruaja-3

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakPse femrat janë më të afta për të tradhëtuar?
Artikulli tjetër“Ja si e ngriti Shullazi perandorinë e krimit me Ramën e Tahirin”