Shtëpi Video atastrofa botërore. Kujdes, dalin pamje tmerruese nga avioni i rrëzuar në Kolumbi...

atastrofa botërore. Kujdes, dalin pamje tmerruese nga avioni i rrëzuar në Kolumbi (VIDEO+18)

Shperndaje në Facebook.


 

Mediat ndërkombëtare gjatë gjithë ditës së sotme kanë publikuar foto, lajme dhe pamje nga tragjedia e skuadrës braziliane të Chapecoense, ku si pasojë e aksidentit tragjik humbën jetën 77 persona.
Por në orët fundit kanë dal video eh pamje nga vendi i ngjarjes ku është rrëzuar avioni.
Këto pamje tregojnë një katastrofë të vërtetë, dhe nga avioni nuk ka ngelur asnjë pjesë e padëmtuar.
Çdo gjë e shkatërruar dhe çdo gjë ka marr fund raportojnë mediat që kanë shkuar në malet kolumbianescreenshot_5