Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

16876 POSTIME 0 Komentet

Hiqeni barkun e madh me këtë pije të fuqishme për 7...

Të gjithë ata që kanë provuar të bëjnë një jetë të shëndetshme dhe të kenë trupin e ëndrrave, e dinë se kërkohet shumë përkushtim...

Një përgjigje e fort nga Shefqet Krasniqi për Ramush Haradinajn..!!

Ai ka thënë se përveç politikanëve me politikë ka drejtë dhe duhet të mirret edhe hoxha. Madje ai ka paralajmëruar se nëse kish me hy...

Ja sa kushton një natë me Cecën (Foto)

Mediat kroate kanë shkruar se këngëtarja Svetlana “Ceca” Raznatovic ka kërkuar 200 mijë euro për një natë argëtim Këngëtarja e famshme serbe, ka kërkuar 200...

Si t’i shëroni fëmijët nga mësyshi

A jeni ndier ndonjëherë si limon i shtrydhur, pa fije energjie, pasi që keni biseduar me ndokënd? Të gjithë ne kemi përjetuar diçka të tillë,...

2-vjeçari hero, shpëton nga vdekja vëllanë binjak (Video)

Heronjtë vijnë në të gjitha format dhe madhësitë – përfshirë edhe tepër të vegjël, siç e dëshmon edhe një dyvjeçar nga Utah, SHBA, i...

Kanceri në mushkëri, ja 6 shenjat e hershme që duhet t’i...

Kanceri i mushkërive është një nga llojet më të përhapura të kancerit që prek rreth 402.326 amerikanë. Ky lloj kanceri ka norma shumë të...

Vdes në moshën 53 vjeçare legjenda e muzikës, George Michael

Legjenda e muzikës, George Michael ka vdekur në mënyrë paqësore në moshën 53 vjeçare, raporton "The Sun". Michael kishte një karrierë tejet të suksesshme si...

Katari ka hapur “Qytetin e Punës’ për 70,000 punëtorë emigrantë (Video)

; Një kompleks jashtëzakonisht i madh është hapur në Katar, i cili gjendet menjëherë pasi të dalësh nga Doha. ‘Qyteti i Punës’ mund ti akomodojë rreth 70,000 punëtorë të huaj, të cilët kanë ardhur në shtetin Gulf për të marrë pjesë në projektet e mëdha ndërtimore, një ndër to që është edhe Fifa World Cup 2022. Zyra e Inxhinierisë së […]