Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

17342 POSTIME 0 Komentet

Pasi e bëri pjesë të klipit, këngëtari i huaj nuk i...

Këngën e fundit këngëtari me famë botërore, Jonas Blue, e ka realizur në Shqipëri, më saktë në zonën e jugut të vendit. Por në...

‘Rubi’ tejkalon kancerin transformohet komplet, nuk njihet në këto foto!

‘Rubi’ tejkalon kancerin transformohet komplet, nuk njihet në këto foto! Ajo është një nga aktoret më të dashura latine. Barbara Mori u bë e njohur...

Aksident tragjik, vdesin tre persona në Gjermani njëri prej tyre nga...

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Gjermani, saktësisht në vendin e quajtur Glehn Një veturë është goditur nga një kamion ku sipasojë kanë...

U shokua kur pa qenin që po tërhiqte vajzën zvarrë, kur...

Familja Sviliçiç nga Australia vendosi të adoptojë një kafshë nga një strehë e kafshëve Australiane. Pasi shohin disa qen, ata vendosën një “Doberman” me...

Rrëfimi prekës i Bardhylit dhe Adelinës në luftë me kancerin

Deputeti kosovar, Bardhyl Metaj u diagnostikua para disa kohësh për sëmundjen e rëndë të kancerit dhe së bashku me këngëtaren Adelina Thaci kanë rrëfyer...

Qëndroi 12 vjet në komë, nuk do ta besoni çfarë tha...

Martin Pistorious u rrit në Afrikë të Jugut me dy prindërit e tij, duke e kuptuar më pas se jeta e tij do të...

Pse qeshi ky njeri gjatë ekzekutimit me varje (Foto)

Ky është Hamza Bendelladj. Ai ka hakuar 217 banka duke përfituar 400 milion dollar. Të gjitha këto para ai i dhuroi për Afrikën dhe Palestinën. Bendelladj...

Ky është 18 vjeçari nga Rahoveci që mbrëmë bëri vetëvrasje (Foto)

Mbrëmë një 18 vjeçar nga fshati Radostë e komunës së Rahovecit ka varë vetë. Lajmi.net ka siguruar një fotografi të djaloshit me iniciale M.Z, i...

Maturantja nga Prishtina bëri atë që nuk e kishte bërë askush...

Ardita Krasniqi, maturantja e në Shkollën e Mesme “28 Nëntori”-Prishtinë, drejtimi pikturë në mbrëmjen e maturës u dallua për fustanin e veçantë. Në fustanin e...

Pritet tërmeti fatal 7.5 ballë, ja kush rrezikon

Një tërmet me magnitudë 7.5 ballë ka alarmuar shtetin turk. Stambolli, rrezikohet të përfshihet nga një tërmet i frikshëm i cili nëse bie, rrezikon...