Shtëpi Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

18157 POSTIME 0 Komentet

Ja se sa lehte eshte te kapesh nje femer ne rruge...

Ja se sa lehte eshte te kapesh nje femer ne rruge (VIDEO)

Ben Blushi flet pa dorashka: Qazim Sejdini është koqe, Gruaja e...

Diten e sotme doli ne treg romani i Ben Blushit “Kandidati”. Ne kete roman Blushi flet hapur dhe pa dorashka duke dhene vleresimet e...

Borxhi eshte i rend, ja si e paguajn vajzat shqiptare at…

Borxhi eshte i rend, ja si e paguajn vajzat shqiptare at…

5 gabimet që të gjithë i bëjmë gjatë dimrit

      Me ardhjen e motit të ftohtë dhe dimrit, sigurohuni që të mos i bëni më këto gabime të zakonshme që kanë ndikim në shëndetin...

Pija që shkrin dhjamin sa hap e mbyll sytë

Tashmë nuk është e vështirë të largoni kilet e tepërta nga trupi juaj. Mjeku i famshëm amerikan dr. Oz ka shpikur një mjet efektiv,...

Raportet sekrete të CIA-s: Ja kush ishin dashnoret e Enver Hoxhës

Deklasifikimi i një numri dokumentesh sekrete të CIA-s kohët e fundit, sjell në përmasa më reale figurën e Enver Hoxhës. Sipas dokumenteve të CIA-s...