Shtëpi Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

18157 POSTIME 0 Komentet

Vajza nga Tirana kërkon lidhje pas divorcit: Burri s’më bënte gjë,...

Një 26-vjeçare ka kërkuar përmes telefonit njohje në emisionin “Aldo Morning Show”. Minushja nga Zall Bastari i Tiranës tha se ka qenë e martuar vetëm...

Burri i flet bashkëshortes, pas 20 vitesh heshtjeje nga inati (Video)

Otou Katayama nga Nara e Japonisë, nuk i ka folur bashkëshortes për 20 vite resht, sepse ajo kishte thënë diçka që e ka nervozuar. Për...

Dhimbjet e gjurit tani mund të kurohen në shtëpi, ndiqni këto...

Dhimbja në gju është padyshim një nga problemet më të zakonshme shëndetësore. Disa shkaqe të dhimbjeve të gjurit janë: Artriti Osteoartriti Artriti reumatoid Artriti septik Bursiti Cistet e gjurit Frakturat Gutta Dëmtimet dhe...

Seksi mbi tavolinë nuk shkoi si pritej, përfundimi u doli i...

Duket e çuditshme, por ja që është e vërtetë. Një turist ka përfunduar si lajm në media të ndryshme botërore me atë që i ka...

Olsi i BBA poston foto erotike, Marina Fara i kthehet komentuesit...

Olsi i “Big Brother” dhe Marina Fara përfliten të jenë në një lidhje por Marina i kthehet komentuesit kështu… Olsi i BBA është kthyer në...

Nuk pritej një koment i tillë nga Geti për Luanën

Moderatorja Luana Vjollca është në mesin e femrave më të përfolura të shoubizit shqiptar. Për të pushimet nuk kanë të ndalur, pasi pak kohë nga...

U ra shkëmbi mbi makinë, ky është çifti që humbi jetën...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Lezhë ku kanë humbur jetën 3 persona nga një familje. Një masiv shkëmbor u shkëput...

“Ti dhe Ilir Meta donit ta vrisnit Fatos Nanon”, ish-badigardi befason...

Këshilltari i presidentit Meta ka postuar ditën e sotme disa foto të këtij të fundit duke qëlluar me armë në një qendër qitjeje dhe...

8 gabimet që dëmtojnë seriozisht zonën intime të femrës gjatë kryerjes...

Mjekët paralajmërojnë! këto janë 8 gabimet më të zakonshme që bëni kur kryeni marrëdhënie me parterin tuaj. Bisedoni me të dashurin tuja dhe hiqini...

Nusja me burrin emigrant kapet ‘mat’ me të dashurin në sy...

Tronditëse është historia e rrëfyer nga një i moshuar nga Kopliku. Që me gjithë burrninë dhe zakonin e malësorit ka vendosur të tregojë për...