Shtëpi Autoret Postime nga GazetaGlobale

GazetaGlobale

36763 POSTIME 0 Komentet

Dy gra rrahin dhe lenë të zhveshur vajzën që bëri seks...

Dy gra kanë rrahur brutalisht dhe e kanë lënë të zhveshur një vajzë në mes të rrugës, pasi dyshojnë se ajo ishte e dashura e burrave të tyre. Ndërkohë që e gjithë kjo skenë ka ndodhur në sy të fëmijëve dhe personave të tjerë të cilët nuk bëjnë asnjë përpjekje për t’i qetësuar. Kjo ngjarje ka ndodhur në Rusi, dhe […]

Maturantja nga Tirana që i la të gjithë me gojë hapur...

Kohëve të fundit është bërë shumë e rëndësishme për maturantët se me çka do të shkojnë në ceremoni. Faqja e njohur në facebook “Jeta osh qef”, ka shfaqur në profilin e tyre një maturante të re nga Tirana, së cilës siç duket makina nuk i bëri punë. Mjeti me të cilin ajo vajti në maturën e saj ishte një autobus, […]

Shqiptarja shpallet “heroinë” në New York, futet me rroba në liqen...

Vajza me origjinë shqiptare Michelle Margilaj, e cila jeton në Mohapac të New Yorkut është vlerësuar me me titullin “heroinë”, pasi i shpëtoi jetën një fëmije në liqen. Për këtë gjest guximtar ajo u shpall nga banorët “heroinë”, ndërsa në Facebook kanë shpërthyer komentet pozitive nga të huajt, të cilët thonë se bota ka nevojë për njerëz si ajo. Vendi […]