Shtëpi Autoret Postime nga GG

GG

2629 POSTIME 0 Komentet

Shqiptari bëhet hero në Austri, shpëton fëmijën nga keqtrajtimi i një...

Një nënë e dehur (42) është parë të dielën pasdite në sheshin Braunau të Austrisë teksa keqtrajtonte vajzën e saj dy vjeçare. Shqiptari (21)...

“Nuk do t’ia falë kurrë atë që ma bëri vjehrra pas...

Vjehrra e një gruaje kishte bërë një veprim, të cilin gruaja thotë se nuk do t’ia falë gjatë tërë jetës. Pasi që ishte motër medicinale,...

“Shpulla e shkelma kokës”, fieraku dhunon në mes të rrugës të...

Dhuna ndaj grave vazhdon si pa të keq madje edhe në mes të rrugëve të qytetit, në sy të kalimtarëve e vetë policisë. Kjo...

Ja kush është shkaku kryesor i kancerit! Mësojeni, ose vdisni!

Shkaku kryesor i kancerit është zbuluar që në vitin 1931, por askush nuk flet për këtë Shumë pak njerëz në të gjithë botën e dinë...

Vjen lajmi i madh nga NASA: Ja çfarë do të ndodh...

Një asteroid që u zbulua në vitin 2012 do të kalojë më pranë tokës më afër se kurrë. TC4 do të kalojë midis hënës...

​Vendi ku mund të bëheni milioner për një vit, shqiptarët mund...

A e dini se është një vend ku vetëm nëse qëndroni një vit duke punuar mund të bëheni milioner? Bëhet fjalë për Norvegjinë, ku pak...

E papritur! Rashel Kolaneci largohet nga “Xing me Ermalin”

Rashel Kolaneci është padyshim një nga vajzat e cila ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes që kur u shfaq për herë të parë...

Dënimi me vuajtje, nënat shqiptare po vdesin dita-ditës prej bijve të...

Një nga arsyet më të forta pse Shqipëria vazhdon të ekzistojë dhe të mbahet në këmbë është puna e jashtëzakonshme e grave shqiptare, motrave,...

E mbani mend “Buqen e Ilazit”? Ajo është mbuluar

Xhejlane Godanci konsiderohet si një ndër aktoret më të famshme në Kosovë. Ajo ishte e njohur edhe para vitit 1999, mirëpo me fillimin e transmetimit...

“Plas” sherri mes vajzave në Lezhë, grushte dhe tërheqje flokësh, për...

Një video tregon dy vajza të cilat janë përleshur me njëra tjetrën në ambientet e një shkolle në Lezhë. Të bërtitura, grushte, shkulje flokësh e...