Shtëpi Autoret Postime nga GG

GG

2629 POSTIME 0 Komentet

Emocionuese, dallon ngjyrat për herë të parë përmes syzeve (Video)

Ky djalosh do të sheh ngjyrat për herë të parë në jetën e tij. 10 vjeçari Cayson Irlbeck ka një çrregullim, nuk i dallon ngjyrat I...

Mjeku siguron se ka formulën që ringjall të vdekurit, e ka...

Mjeku indian Himanshu Bansal pretendon të jetë në gjendje të ringjallë të vdekurit, të paktën për njerëzit që përjetojnë një humbje të plotë dhe...

Gjeti gruan në shtrat me dashnorin, burri ekstremisht xheloz del nga...

Në rrjetet sociale po qarkullon videoja e një djali nga Rusia i cili kapi në shtrat gruan e tij me dashnorin e saj. Burri i...

Gjermania ofron shumë mundësi për të rinjtë kosovarë

Koordinatorja e programit për “Internship të Biznesit gjerman për vendet e Ballkanit Perëndimor”, në Kosovë, Erblina Loshaj, tha se ky program ofrohet për kosovarët...

Rrëfimi i 25 vjeçares nga Drenica: Shkova te “hoxha” për ndihmë,...

Unë që po ju shkruaj jam një grua 25 vjeçare. Dua t’ju rrëfej historinë e jetës sime, që është me të vërtetë një histori...

“Gjeta email e dashnores së burrit, u shokova nga ajo që...

Një vajzë i ka shkruar psikologes së The Sun se ka zbuluar tradhëtinë e burrit dhe jetën e tij paralele, në të cilën ka...

Vetëm njerëzit shumë të vëmendshëm mund të dallojnë 9 fytyrat në...

Bev Doolittle, një artiste amerikane e njohur për artin e saj të kamofluar edhe pse e thyer në moshë ende vazhdon të surprizojë me...

Vdes ministri i Qeverisë, do të habiteni se çka ishte duke...

Vdes ministri i Qeverisë, do të habiteni se çka ishte duke bërë në momentet e fundit të jetës Ministri i Shëndetësisë i Tunizisë, Slim Chaker,...

Më thuaj orën në të cilën keni lindur, tu them çfarë...

Zakonisht në momentin që lind një bebe të gjithë interesohen në lidhje me ngjyrën e syve, nga i ka trashëguar tiparet, si janë flokët...

Kë zgjedhin vajzat gjermane, shqiptarin apo serbin? Eksperimenti që do t’ju...

Një eksperiment social është realizuar nga disa you tub-ier të njohur në rrugët e Gjermanisë. Në fokus kanë qenë dy djem, të cilët përkatësisht janë...