Shtëpi Sport “Ballistët” ndezin atmosferën në Milano (Foto/Video)

“Ballistët” ndezin atmosferën në Milano (Foto/Video)

Shperndaje në Facebook.

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano.
Grupi i tifozëve “Ballistët”, janë mbledhur në sheshin “Piazza Dome” në Milano dhe janë duke bërë atmosferë fantastike para ndeshjes me klubin italian.
Milani dhe Shkëndija do të përballen në “Play Off” të Europa League në “San Siro” nga ora 20:45, derisa ndeshja e kthimit zhvillohet në Shkup javën e ardhshme. /Gazeta Express/
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Video