Shtëpi ShowBiz BB9/Danielit nuk i vjen më turp! Puthje të nxehta me Fotininë në...

BB9/Danielit nuk i vjen më turp! Puthje të nxehta me Fotininë në dush (Video)

Shperndaje në Facebook.

Ata janë çifti i ri i formuar brenda shtëpisë së Big Brother, por mesa duket janë edhe më i zjarrti.

Fotinia dhe Danieli kanë nisur me puthje të nxehta në dush ditën e sotme, siç shohim edhe videon e publikuar nga blogeri Olti Curri.

Mesa duket Danieli nuk ka më turp që prindërit po e shohin nga shtëpia, por po shijon dashurinë me Fotininë.