Shtëpi Video Bebe Rexha bën shqiponjën dykrenare dhe uron pavarësinë e Kosovës

Bebe Rexha bën shqiponjën dykrenare dhe uron pavarësinë e Kosovës

Shperndaje në Facebook.

Urimet për festën e Pavarësisë së Kosovës nuk kanë të ndalur.

Një urim të veçantë ka bërë edhe këngëtarja e njohur me famë botërore Bebe Rexha.Me anë të kësaj video Bebe ka përshëndetur të gjithë fansat e saj në gjithë botën.

Ajo së fundmi në profilin e saj në Facebook ka postuar një fotografi ku shihet duke bërë shqiponjën dykrenare, dhe duke thënë në fund ‘Yes shqipe’.