Shtëpi ShowBiz Befasi! Ky mund të jetë i dashuri i Morenës (Foto)

Befasi! Ky mund të jetë i dashuri i Morenës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja seksi Morena Taraku, përvec fotografive që publikon të vendeve ku viziton, veshjeve dhe ushqimeve gjatë gjithë ditës, ajo sot ka bërë publike edhe një foto ku shihet një djalosh shumë i bukur.

Ky bukurosh ka në duar qenushin e Morenës, por ajo nuk ka ndonjë shpjegim për ketë,

Madje nuk tregon se a është ai ndonjë i aferm apo mund të jetë i dashuri i saj!?