Shtëpi ShowBiz BEFASI: Nora nuk ndalet, vjen në bashkëpunim me reperin e njohur (Foto...

BEFASI: Nora nuk ndalet, vjen në bashkëpunim me reperin e njohur (Foto ekskluzive)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Nora Istrefi ka paralajmëruar që së shpejti do të vij me një projekt të ri, mirëpo nuk ka treguar se me kënd do të bashkëpunojë këtë herë.

Zbulohet se Nora këtë bashkëpunim do e sjellë së bashku me këngëtarin e njohur Gjiko.Këtë e ka bërë të ditur Gjiko disa ditë më parë përmes një shkrimi që la në profilin e tij në facebook, ndërsa kënga dhe klipi do të lansohen sot.