Shtëpi ShowBiz Befason motra e Encës, 15 vjecarja Uindi një bombë e vërtetë (Foto)

Befason motra e Encës, 15 vjecarja Uindi një bombë e vërtetë (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Po të mos e kishte motrën e famshme sigurisht që famën do e fitonte edhe ajo vetë për faktin se është akoma 15 vjece ndërsa shihet si një femër shumë seksi.

Uindi, motra e vogël e këngëtares së njohur Enca Haxhia ka befasuar të gjithë miqtë si dhe fansat e motrës me pamjen e saj duke u shfaqur kështu bionde por shumë në formë të plotë duke dhënë pamjen e një bombe të vërtetë edhe pse është akoma e re 15 vjece e lindur në vitin 2000.

uindi1-300x300

foto

uindi2-225x300