Shtëpi Video Bëhuni me flokë nga ky përbërës natyral

Bëhuni me flokë nga ky përbërës natyral

Shperndaje në Facebook.

Ka shumë produkte për kujdesin dhe rritjen e flokëve, por ato janë shumë të shtrenjta dhe nuk japin efekte shumë pozitive.
Është një recetë e re për rritjen e flokëve.

Në një periudhë të shkurtër kohe, duke përdorur këtë ilaç, flokët tuaj do të rigjenerojë në mënyrë të konsiderueshme.

Përbërësit:

½ gotë birrë

½ banane

Një lugë gjelle mjaltë organik

Një e verdhë veze

Vendosni të gjithë përbërësit në një enë dhe përziejini ato mirë.

Më pas atë maskë shpërndajeni në vendet ku nuk keni flokë. Ky përbërës shpërndahet me dorë, duke i bërë një masazh të lehtë. Nëse përzierja fillon të depërtojë në lëkurë, ju do të ndjeni një ngrohtësi të lehtë dhe kjo vërteton efektin e maskës. Vendoseni këtë recetë në kokën tuaj një herë në 7 ditë.

the-best-hair-growth-recipe-leaves-all-doctors-with-open-mouth_1500