Shtëpi Lajme Bleona: Të bësh seks është sikur të bësh… (Foto)

Bleona: Të bësh seks është sikur të bësh… (Foto)

Shperndaje në Facebook.

bleona-650x358

Këngëtarja Bleona Qereti njihet për statuset dhe krahasime e çuditshme që ajo i bën.

Por, kësaj here, ajo vërtetë ka habitur me fjalët kur ka thënë se të bësh  grimin është si të bësh seks, shkruan lajmi.net

“Askush nuk ka kohë për 5 orë make up, por është mirë. Të bësh make up është njësoj si të bësh seks” janë fjalët e saj lënë videos të hedhur në Instagram.

Këngëtarja këtë periudhë është tepër e angazhuar dhe i është dashur të bëjë shpesh make up i cili i ngjason me seksin./lajmi.net

Make up is like having sex …. is #chemistry !!!! @missjobaker I need #WOW ❤️ see full video on my official YouTube Channel http://www.youtube.com/BleonaQWorld

A video posted by Bleona (@iambleona) on