Shtëpi Lajme Blerona ndodhet në Romë gati nxori ‘zogun’ midis stadiumit “Olimpico” (Foto)

Blerona ndodhet në Romë gati nxori ‘zogun’ midis stadiumit “Olimpico” (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Blerona Zeqiri së fundmi ka qenë në stadiumin e Lazios ku ka bërë një fotografi tejet seksi, që më pas e ka publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net

E veshur me një fustan të shkurtër dhe duke vënë këmbën mbi këmbë, ajo për pak kishte nxjerrë ‘zogun’ e saj