Shtëpi Lajme Blerona Zeqiri e bënë në pikë të dites… (Foto)

Blerona Zeqiri e bënë në pikë të dites… (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Moderatorja e “RTV 21”, e shumë komentuara Blerona Zeqiri nuk ndalet së postuari më rrjete sociale.

Nganjëherë duket se poston çdo gjë çfarë bënë, shkruan “Kosovarja”. Blerona së fundi ka nisur të ushtrroj, kjo pas presionit të madh të medias në lidhje me kilogramët e tepërt. Ama, duke pirë verë të bardhë vështirë të humbasë kilogram.
Blerona sot që në pukë të ditës po pi verë dhe shihet se po i shijon mjaftë. Epo, gëzuar!/Kosovarja/