Shtëpi Kuriozitete Brenda shtëpisë luksoze të reperit Gold AG, aty ku librat dhe stema...

Brenda shtëpisë luksoze të reperit Gold AG, aty ku librat dhe stema e UÇK-së nuk mungojnë (Foto/Video)

Shperndaje në Facebook.

Reperi i njohur i skenës Gold AG është me prejardhje nga Presheva, por tash e shumë vite jeton dhe vepron në Prishtinë.Ai jeton bashkë me të ëmën, ngase i ati e ka lënë atë fare të vogël.Gold AG është shumë i kërkuar nga publiku shqiptar nëpër koncerte, çka i ka siguruar të ardhura për një jetesë të mirë.Së fundmi, ai ka prezantuar për fansat në Instagram shtëpinë e tij luksoze përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Instagram.Nga imazhet vërehet mjaft qartë që shtëpia e Goldit është rregulluar me shije, gjersa bien më shumë në sy biblioteka me libra, stema e UÇK-së dhe peisazhi i Preshevës në mur./GazetaGobale/ Per me shume shikoni videon ne linkun me poshte…/
ORIGJINALE LINK