Shtëpi Lajme Burri ndiqet nga fantazma teksa futet në veturë

Burri ndiqet nga fantazma teksa futet në veturë

Shperndaje në Facebook.

368cd45400000578-3705507-image-a-19_1469352203097

Më në fund kemi prova të sigurta, se fantazmat ekzistojnë.
Fillimisht, asgjë nuk duket e pazakonshme teksa shohim një njeri me këmishë të bardhë duke pritur taksinë në një qytet të qetë japonez, përcjell lajmi.net

Gjithçka është normale, derisa burri fillon të lëvizë drejt makines dhe një figurë e zezë lëvizë drejt tij dhe futet në makinë së bashku me të ose thjesht zhduket.

Duket sikur një grua e veshur me pallto të zezë dhe me gjasë duke mbajtur një qantë.

Nga interneti kanë ardhur reagime të ndryshme, por ju mund të gjykoni vet nga kjo video: