Shtëpi Lajme Capital T dhe Jonida Vokshi në Londër, pranojnë lidhjen? (Foto/Video)

Capital T dhe Jonida Vokshi në Londër, pranojnë lidhjen? (Foto/Video)

Shperndaje në Facebook.

tp1

Prej disa ditësh qarkullon në media lajmi se aktorja Jonida Vokshi është në një lidhje dashurie me reperin Capital T.

Një fakt që duket t’a dëshmojë vërtetësinë e kësaj lidhje është se Jonida dhe Capitali gjenden të dy në të njëjtën kohë në Londër. Sipas mediave ka qenë këngëtarja Elvana Gjata, e cila e ka afruar çiftin. Megjithatë askush prej tyre nuk ka reaguar pas këtyre publikimeve mediatike./Gazeta Express/