Shtëpi Lajme Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën, pse ka shtuar kaq shumë peshë...

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën, pse ka shtuar kaq shumë peshë (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur ka ndërruar shumë në pamjen e saj, shkruan Indeksonline.

Luana Vjollca ka shtuar shumë në peshë kohët e fundit, ky detaj madje nuk u ka ikur as fansave.

Megjithëse duket tejet seksi, kilogramët e tepërt nuk janë bezdi për të. /Indeksonline