Çfarë thotë Teuta Krasniqi pas publikimit të fotove nudo (Video)

Çfarë thotë Teuta Krasniqi pas publikimit të fotove nudo (Video)

SHPËRNDAJE


E kemi parë shpesh duke luajtur role interesante në seriale dhe teatër. Por, jo si kësaj here në film.

Është kjo aktorja Teuta Krasniqi, e cila sipas shumë kritikëve ka luajtur njërin prej roleve më të mira në filmin “Engjëjt janë larg” të Gjergj Xhuvanit.

Lexo edhe  Histori Prekëse! Vajza nga Tirana edhe Shokët e tij më përdhunuan…!! (Nese je i dobet mos e shiko sepse..)

E në një bisedë të shkurtë për ExpressRozë, Teuta shpreson se ky film të këtë një sukses të madh nëpër festivalet e ndryshme botërore.
THQ