Shtëpi Lajme Chelsea blen lojtar në Serie A? (Foto)

Chelsea blen lojtar në Serie A? (Foto)

Shperndaje në Facebook.

chelsea_1480502858-592364

Antonio Conte, trajneri i Chelseas, ka shfaqur interesim për mbrojtësin e Napolit, Faouzi Ghoulam

Sipas Le Buteur, pas Arsenalit, Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germain, edhe Chelsea ka shfaqur interesim për mbrojtësin e majtë të  Napolit, Faouzi Ghoulam

Ekipi i Antonio Contes është i gatshëm të paguajnë 24 milionë funte për lojtarin nga Algjeria, përcjell Express.

Ghoulam po shkëlqen këtë sezon me Napolin në Serie A, derisa deri më tani ka dhuruar katër asistime për gol. /Express/