Shtëpi ShowBiz Çifti i njohur shqiptar humb djalin e vogël në turmën e njerëzve...

Çifti i njohur shqiptar humb djalin e vogël në turmën e njerëzve (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

Kjo ka qenë një nga ngjarjet që ka tronditur më së shumti çiftin e njohur të ekranit.

Aktori Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit ka rrëfyer tmerrin më të madh në jetën e tij.

Gjatë një udhëtimi në Barcelonë ata humbën Joelin e vogël në turmën e njerëzve,

“Ishim mes një turme me 5000 njerëz. Në një moment, nuk e di se çfarë ndodhi por mbaj mend vetëm Amin që vjen dhe më thotë: “Po e mban ti djalin, apo jo?” dhe unë i përgjigjem: “Jo, po e mban ti!”

Më pas ata e kanë gjetur Joelin në një ambient ku kishin kaluar mëngjesin, duke i rënë pianos.