Shtëpi Lajme Çmendet Emre Can pas këtyre gjesteve të kundërshtarit (Video)

Çmendet Emre Can pas këtyre gjesteve të kundërshtarit (Video)

Shperndaje në Facebook.

1234_1483973625-6850569

Gjatë ndeshjes së vlefshme për FA Cup mes Liverpool e Plymouth Argyle, ka ndodhur një gjë që shihet shumë rrallë në futboll dhe natyrisht zgjon reagime të ndryshme.

Në një moment kur Liverpool po bëhej gati të ekzekutonte kornerin, një mbrojtës i Plymouth Argyle, është munduar ta shpërqendrojë Emre Canin me një marifet të paparë: duke gudulisur në sqetull dhe duke përkëdhelur në vesh, transmeton Gazeta Express.

Pas kësaj, Emre Can ka reaguar drejt gjyqtarit me gjeste duke i thënë “a është i çmendur ky”. /Express/