Shtëpi Lajme Coutinho tregon tre futbollistët më të mirë në botë, s’ka vend për...

Coutinho tregon tre futbollistët më të mirë në botë, s’ka vend për Ronaldon (Video)

Shperndaje në Facebook.

cou_1480528274-5950403

Phelippe Coutinho ka thënë se treshja e Barcelonës, Leo Messi, Neymar dhe Suarez janë më të mirët në botë

Ylli i Liverpoolit, Pelippe Coutinho edhe pse e ka pranuar se Cristiano Ronaldo është lojtar shumë i mirë, nuk e ka përfshirë në mesin e tre më të mirëve.

Coutinho beson se treshja e Barcelonës, Leo Messi, Neymar dhe Suarez janë më të mirët në botë.

Ai tha se njëri është shumë i shpejt, tjetri është teknik dhe i jashtëzakonshëm, ndërsa njëri shënon gola, që e bën treshe të kompletuar.

Videon mund ta shihni këtu. /Express/