Shtëpi Lajme Dalin foto të reja, Armina dhe Shkëlzeni romancë dhe përkëdhelje në plazh

Dalin foto të reja, Armina dhe Shkëlzeni romancë dhe përkëdhelje në plazh

Shperndaje në Facebook.


Armina Mevlani, e cila është duke shijuar edne pushimet, nuk i ka shpetuar kesaj here paparacit ne foto pikante me te dashurin.

Armina dhe Shkëlzeni kanë zgjedhur Dhërmiun për të bërë plazh, ndërkohë që kanë bërë edhe pushime të tjera, kryesisht jashtë Shqipërisë.