Shtëpi Lajme Dalin për të bërë vrap nga liqeni artificial, tmerrohen njerëzit në pikë...

Dalin për të bërë vrap nga liqeni artificial, tmerrohen njerëzit në pikë të mëngjesit

Shperndaje në Facebook.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës së sotme, ku një person i ka dhënë fund jetës. Paraprakisht mësohet se trupi i pajetë është gjetur i varur në një pemë në zonën e liqenit artificial në Tiranë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes pas marrjes së njoftimit nga qytetarët, të cilët kishin dalë për vrap kur janë tmerruar nga skenat që kanë parë.

Momentet kur policia ka mbërritur dhe ka nisur hetimet, ndërsa ende nuk dihet se kush është viktima.