Shtëpi Lajme Darmian rikthehet në Serie A?

Darmian rikthehet në Serie A?

Shperndaje në Facebook.

ddd_1480489613-8476791

Juventus dhe Inter duan që ta transferojnë Matteo Darmian nga Manchester United

Matteo Darmian pritet të largohet nga Manchester United pasi Jose Mouirnho nuk po llogarit në të.

Sipas Calciomercato, Juventus dhe Inter janë të interesuar që të nënshkruajnë me reprezentuesin e Italisë, përcjell Express.

Juve e sheh Darmian si një zëvendësim për Dani Alvesin dhe Leonardo Bonuccin, të cilët janë të lënduar, derisa Nerazzurrët e shohin ish anëtarin e Torinos për periudhë afatgjate. /Express/