Shtëpi ShowBiz Dashuri dhe çmenduri! Dedikimi i të dashurës së Mozzik për të i...

Dashuri dhe çmenduri! Dedikimi i të dashurës së Mozzik për të i thotë të gjitha (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Është një nga çiftet më të reja të showbizit shqiptar dhe duhet thënë se që tani janë ndër më simpatikët.

Loredana dhe Mozzik po shfaqen gjithmonë e më afër njëri tjetrit teksa nuk e kanë aspak problem që edhe ndjekësit e shumtë të të dyve të bëhen pjesë e përditshme e tyre sepse ata gjithë kohës i tregojnë emocionet që i fal njëri – tjetri.

E ndërsa Mozzik po përpiqet të rrisë suksesin e këngës së tij të fundit ‘Xhelozia’, Loredana jo vetëm që nuk po bëhet xheloze por ajo është më romantike se kurrë në ktë periudhë.

Teksa ka postuar një foto të Mozzik në Instastory, bukuroshja shkruan: “Gjithçka, gjithçka e jap për këtë buzëqeshje! Jeta ime!” – ka përfunduar dedikimi i saj shumë i ndjerë.

20632458_10213419428070729_2115803826_n